25.05.2021 р. відбулось засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Івано-Франківської області (далі ‒ ЕПК), на якому було розглянуто питання щодо дарування начальником відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Сміжаком Андрієм Романовичем Державному архіву Івано-Франківської області трьох документів, а саме, інвентарної книги датованої 1802 роком, яка належала селянину Стаху Савчаку з с. Микуличин (тепер село Яремчанської міської ради Івано-Франківської області); квитанції підприємця Стефана Вальтера з м. Надвірна, що датована 12 червня 1913 року;оголошення про з’їзд інвалідів та вдів загиблих вояків у польсько-більшовицькій війні 1920 р. – датоване 1930 роком.

ЕПК Державного архіву Івано-Франківської області проведено експертизу цінності документів з метою віднесення його до Національного архівного фонду.

Експертами ЕПК встановлено їхню історичну цінність та прийнято рішення про віднесення вищезазначених документів до НАФ та включити у відповідні хронологічні та тематичні фонди для подальшого зберігання у Державному архіві Івано-Франківської області.