Щорічно, 9 червня, за ініціативи Міжнародної ради архівів (МРА) відзначається Міжнародний день архівів 📜📜📜
Саме завдяки архівам і архівістам, збереженим ними задокументованим фактам, завжди матимемо змогу пересвідчитися у тому, як все було насправді, без інсинуацій. Справа працівників архівів надзвичайно важлива для всього суспільства, нації та народу. Люди, які працюють в архівах продовжують вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, сприяють пізнанню історії та усвідомленню людського буття.

Державний архів Івано-Франківської області пишається, що наша команда стоїть поряд з колегами у всесвітній архівній професії, коли ми ділимось і вчимося один у одного, вирішуємо спільні проблеми та пропагуємо цінність архівів та їх важливість для нашого суспільства та держави!

Довідково: Міжнародний день архівів (International Archives Day), що відзначають щорічно 9 червня, заснований Міжнародною радою архівів (МРА, International Council on Archives, ICA) у листопаді 2007 року на Генеральній асамблеї у Квебеку (Канада). Дата для свята була обрана не випадково – саме в цей день у 1948 році рішенням ЮНЕСКО і під її егідою було засновано МРА. Дата утворення цієї організації та була визначена як Міжнародний день архівів, а перше відзначення цього дня, що пройшло у 2008 році, стало одночасно і 60-ю річницею МРА.