30 Лип 2021

Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Івано-Франківської області

Повідомляємо, що чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Івано-Франківської області відбудеться 02.08.2021 р. (кабінет № 25).

Читати далі
26 Кві 2021

Діяльність Державного архіву Івано-Франківської області

Державний архів Івано-Франківської області реалізує державну політику у галузі архівної справи та діловодства, здійснює управління архівною справою і діловодством на території області, координує діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, зокрема приватних архівних установ, заснованих фізичними особами або юридичними особами приватного права (приватні архіви) у питаннях архівної справи і діловодства. Проводить науково-методичну роботу в галузі архівознавства, документознавства та археографії, впроваджує досягнення науки, техніки, передового досвіду в практику діяльності архівних установ. Також здійснює контроль за діяльністю архівних установ і служб діловодства, забезпечує додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

Читати далі
26 Кві 2021

Оголошення!!!

З 12 квітня 2021 року читальний зал архіву відновлює свою роботу в умовах адаптивного карантину з врахуванням рекомендацій МОЗ (вхід у приміщення у захисній масці і рукавичках).

Попередній запис у читальний зал здійснюється за телефоном (0342) 56-34-03 або ж на офіційну електронну адресу archive_if@arch.gov.ua

Читати далі
6 Кві 2021

Анкета для відвідувачів сайта Державного архіву Івано-Франківської області

Для покращення роботи сайта Державного архіву Івано-Франківської області просимо надати відповідь на запитальник 

Читати далі
27 Лип 2021

«Україна і Прикарпаття у полоні Другої світової війни»

до 77-ї річниці визволення України, Прикарпаття та м. Станіслава Івано-Франківська від нацистських загарбників

Читати далі
19 Лип 2021

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов здійсний робочу зустріч з архівістами Прикарпаття.


        19 липня 2021 року в Державному архіві Івано-Франківської області відбулася робоча зустріч Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова з архівістами Прикарпаття.

Читати далі
19 Лип 2021

14 липня 2021 проведено заняття на тему “Ділова українська мова у публічному управлінні”

– Організація архівної справи в установах. Складання номенклатур.

– Систематизація та зберігання документів у діловодстві. Науково-технічне опрацювання документів в установах, підприємствах та організаціях.

Григорак Марія Володимирівна – начальник відділу фомування Національного архівного фонду, діловодства та науково-технічного опрацювання документів Державного архіву Івано-Франківської області

Читати далі
16 Лип 2021

«Декларація про державний суверенітет України»

до 31-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України


Читати далі