17 Вер 2021

Увага !

Читальний зал архіву відновлює свою роботу в умовах адаптивного карантину з врахуванням рекомендацій МОЗ (вхід у приміщення у захисній масці і рукавичках).

Попередній запис у читальний зал здійснюється за телефоном (0342) 56-34-03 або ж на офіційну електронну адресу archive_if@arch.gov.ua

Графік завантаженості читального залу ( на місяць )

Інформація оновлюється кожного ранку о 9:00 год.

ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
13.0914.0915.0916.0917.09
1 Зайнято Зайнято Зайнято Пенсійний фонд Зайнято
2 Зайнято Зайнято Зайнято Пенсійний фонд Зайнято
3 Зайнято Зайнято Зайнято Пенсійний фонд Зайнято
4 Зайнято Зайнято Зайнято Пенсійний фонд Зайнято
5 Зайнято Зайнято Зайнято Пенсійний фонд Зайнято
6 Зайнято Зайнято Зайнято Пенсійний фонд Зайнято

Читати далі
17 Вер 2021

Відповідно до плану роботи Державного архіву Івано-Франківської області на 2021 рік та «Графіку проведення перевірок архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад на 2020-2024 роки», затвердженого наказом в.о. директора Державного архіву області 15 листопада 2019 року та наказу директора Державного архіву області від 08.09.2021 року № 62 «Про проведення комплексної перевірки діяльності архівного відділу Івано-Франківської райдержадміністрації» робоча група фахівців Державного архіву області здійснила комплексну перевірку та надала методичну допомогу діяльності архівного відділу Івано-Франківської райдержадміністрації. Перевірка здійснювалась шляхом вивчення наявних в архівному відділі документів із основних напрямків його діяльності, візуального обстеження архівосховищ в яких зберігаються документи НАФ та особового складу (кадрових питань) і робочого приміщення центрального офісу архівного відділу райдержадміністрації (юридична адреса м. Галич), співбесід з начальником відділу і головним спеціалістом-головним бухгалтером.

Читати далі
10 Вер 2021

В розділ Е-Архів додано 107 нових описів

Ознайомитись з переліком доданих описів можна за наступним посиланням –> перелік описів ( .pdf )

Перейти до розділу Е-Архів

Читати далі
1 Вер 2021

Діяльність Державного архіву Івано-Франківської області

Державний архів Івано-Франківської області реалізує державну політику у галузі архівної справи та діловодства, здійснює управління архівною справою і діловодством на території області, координує діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, зокрема приватних архівних установ, заснованих фізичними особами або юридичними особами приватного права (приватні архіви) у питаннях архівної справи і діловодства. Проводить науково-методичну роботу в галузі архівознавства, документознавства та археографії, впроваджує досягнення науки, техніки, передового досвіду в практику діяльності архівних установ. Також здійснює контроль за діяльністю архівних установ і служб діловодства, забезпечує додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

Читати далі