Державний архів Івано-Франківської області та Національний заповідник «Давній Галич» підписали Меморандум про співпрацю!

14 березня в приміщенні архіву відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Державним архівом Івано-Франківської області та Національним заповідником «Давній Галич».

📝Меморандум про співпрацю і партнерство передбачає безстрокову реалізацію та впровадження спільних проєктів, направлених на популяризацію і вивчення історії Галича та Галицької землі з фондів архівосховищ ДАІФО; виявлення та оцифрування архівних документів, які зберігаються в ДАІФО і можуть бути використані як ілюстративний матеріал в рамках спільних виставкових проєктів та інших інформаційно-іміджевих заходах; організація та проведення спільних виставок, круглих столів, семінарів, конференцій та інших заходів у форматах офлайн/онлайн; створення тематичних електронних ресурсів з використанням документів та матеріалів, виявлених сторонами в рамках реалізації цього меморандуму та інше.

Після вітальних слів меморандум підписали в. о. директора державного архіву – Андрій Сміжак та генеральний директор заповідника – Володимир Олійник.

Для присутніх було проведено екскурсії та ознайомлено з бібліотечними фондами архіву (провів Т. В. Галян), архівосховищами, технологіями та умовами зберігання документів (провела А. В. Горошко). Також сторони обговорили першочерговий план дій щодо спільних заходів та тематичного виявлення документів з архівних фондів, що містять історичні відомості про галицький край.

Фото