Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов здійсний робочу зустріч з архівістами Прикарпаття.


        19 липня 2021 року в Державному архіві Івано-Франківської області відбулася робоча зустріч Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова з архівістами Прикарпаття.

         На порядку денному  обговорено питання розвитку архівної справи та організації роботи архівів Івано-Франківщини в умовах змін адміністративно-територіального поділу та реалізації реформи децентралізації влади, а також цифровізації основних напрямків роботи державних архівних установ, оцифровування та удоступнення громадянам України та світовій спільноті документів Національного архівного фонду, що зберігаються в Державному архіві Івано-Франківської області та є складовою глобальних інформаційних ресурсів людства. Окремо акцентувалась увага проєкту Закону України «Про Національні архівні інформаційні ресурси, управління документацією та архівами». 

         Під час зустрічі Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов відповівав  на найбільш актуальні питання, щодо роботи архівних підрозділів та архівної  справи в цілому.