Звіти про розгляд запитів на отримання інформації

2018 рік

У першому кварталі 2018 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло вісім запитів на публічну інформацію.

У другому кварталі 2018 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло сім запитів на публічну інформацію.

2017 рік

У першому кварталі 2017 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло три запити на публічну інформацію.

У другому кварталі 2017 року запити на публічну інформацію не надходили.

У третьому кварталі 2017 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло два запити на публічну інформацію.

У четвертому кварталі 2017 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло шість запитів на публічну інформацію.

2016 рік

У першому кварталі 2016 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшов один запит на публічну інформацію.

У другому кварталі 2016 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло вісім запитів на публічну інформацію.

У третьому кварталі 2016 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло два запити на публічну інформацію.

У четвертьому кварталі 2016 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшов один запит на публічну інформацію.

2015 рік

У першому кварталі 2015 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшов один запит на публічну інформацію.

У другому кварталі 2015 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшов один запит на публічну інформацію.

У третьому кварталі 2015 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло три запити на публічну інформацію.

У четвертому кварталі 2015 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло три запити на публічну інформацію.

2014 рік

У першому кварталі 2014 року запити на публічну інформацію не надходили.

У другому кварталі 2014 року запити на публічну інформацію не надходили.

У третьому кварталі 2014 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшов один запит на публічну інформацію.

У четвертому кварталі 2014 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшов один запит на публічну інформацію.

2013 рік

У І півріччі 2013 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшов поштою один запит від громадянина на публічну інформацію, який стосувався термінів зберігання документів. Запит задоволений
у 5-ти денний термін.

У ІІІ кварталі 2013 року запити на публічну інформацію не надходили.  

2012 рік

Протягом 2012 року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшло 4 запити на публічну інформацію (3 – поштою, 1 – факсом).

Із них:
    3 – від громадян;
    1 – від юридичної особи.

Запити стосувалися:
    - погоджених на ЕПК держархіву області актів про вилучення до знищення документів ВАТ «Прикарпаттяобленерго» за 2000–2004 рр., не внесених до НАФ;
    - термінів зберігання регіональних угод (1998–2004).

Чотири запити розглянуто та відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» заявникам у 5-ти денний термін надано відповіді-роз'яснення та копії запитуваних документів.

2011 рік

Протягом  2011  року до Державного архіву Івано-Франківської області надійшов від юридичної особи електронною поштою 1 інформаційний запит відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Запит стосувався роботи з документами у читальному залі архіву і задоволений
у 5-ти денний термін.

 

Громадянам, які звертаються із запитами, які містять характер звернення надається проміжна відповідь:
    «На Ваш запит повідомляємо, що Ваше звернення не відноситься до категорії запитів, що підпадають під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації» і зареєстрований та виконуватиметься відповідно до вимог законів України «Про звернення громадян» та «Про Національний архівний фонд та архівні установи».